23.07. AD 2017

Ofiarując Panu Bogu swoje życie, wiarę , czas tej dzisiejszej Eucharystii otrzymujemy „stokroć więcej”. Witamy wszystkich w naszej parafialnej Wspólnocie.

1. W Liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu:
* pn.: Świętej Kingi, dziewicy.
*wt.: Świętego Jakuba i Świętego Krzysztofa
*śr.: Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP. Na Liturgię o godz.18.00 zapraszamy wszystkich parafialnych kierowców „na swoich maszynach” jedno i dwu śladowych. Przyzywając wstawiennictw Patrona kierowców będziemy się razem modlić i dokonamy poświęcenia pojazdów. Zapraszamy wszystkich, a składka w całości zostanie przeznaczona na działania duszpasterskie naszej młodzieży z GA i lektorów. Warto i trzeba wspierać nasza dobra parafialna młodzież. Bóg Zapłać.
* sb.: Świętej Marty.

Solenizantom, jubilatom i przeżywającym urodziny składamy życzenia z modlitwą.

2. Intencje Mszalne są w gablocie i na stronie internetowej www.parafiasd.pl(odczytać).

3.Dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni, kwiaty i ofiarę. Na sobotę prosimy parafian z Szarowa z ul. Skotnicznej z Rodzin: Cieślik Artur, Baja Andrzej, Polak Grzegorz, Baja Zdzisław, Węgrzyn Bogusław, Przychodzień Sylwester, Świętek Krystyna, Szywalski Daniel, Skwara Jadwiga, Palich Piotr.

Szczęść Boże na dobry czas odpoczynku i pracy w nowym tygodniu.

Ksiądz Kanonik Adam Kozłowski Proboszcz
Ksiądz Wikariusz Tomasz Plewa