17. 06. AD 2018

Drodzy parafianie radujmy się darem nowo wyświęconych Kapłanów z Towarzystwa Ducha Świętego z Dąbrowy którzy odprawią swoją Prymicyjną Mszę Świętą w naszym Kościele. Módlmy się za naszą dobrą polską młodzież

1.W Liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu:

*czw.: Świętego Alojzego Gonzagi, zakonnika.

Solenizantom, jubilatom i przeżywającym urodziny składamy życzenia z modlitwą.

2. INTENCJE MSZALNE – są w gablocie i na stronie internetowej www.parafiasd.pl(odczytać).

3.Wspólnocie Róży Różańcowej Matki Bożej Częstochowskiej dziękujemy- Bóg Zapłać za dar pięknych obrusów na Ołtarz główny, Ołtarz M.B.N. Pomocy oraz stolik z paramentami liturgicznymi.

4. W piątek tj. 22.06.2018 o godz. 8.00 uroczysta Eucharystia na zakończenie roku szkolno-katechetycznego. To był dobry rok… mamy za co dziękować Panu Bogu. Zapraszamy Was drodzy rodzice, was drodzy uczniowie, nauczycieli i całą Dyrekcję oraz personel naszej szkoły oraz nasze władze Samorządowe. Dziękując za rok sukcesów z ufnością będziemy się modlić i prosić Boga o dobre, błogosławione wakacje. W czwartek tj. 21.06.2018 od godz. 17.00 do 18.00 okazja do Spowiedzi Świętej przed zakończeniem roku. Pamiętajmy – z Panem Jezusem w sercu jest dobrze.

5. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła i ofiarę. Nowożeńcom za piękne kwiaty. Na sobotę prosimy dobrych parafian z Dąbrowy z ul. Wiśniowej z Rodzin: Cudak Bronisław, Makowska Dorota, Janusz Tomasz, Kołodziej Andrzej, Baran Antoni, Michalski Antoni, Bajer Małgorzata, Krasowski Stanisław, Koral Marek, Miernik Andrzej, Moczulski Edward.

6. Dzisiaj o godz.19.00 w WDK w Szarowie spotkanie wyjeżdżających na lipcową pielgrzymkę do Grecji. Obecność konieczna z wpłatą finalna 300 euro.

7. W sobotę tj.23. 06.2018 o godz.16.00 uroczyste rozpoczęcie XX Dni Szarowa. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do udziału i wspólnej zabawy. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na doposażenie Jednostki OSP w Szarowie w sprzęt ratowniczo-gaśniczy. Wszystkim życzę dobrej i błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.

Ksiądz Kanonik Adam Kozłowski Proboszcz

AKTUALNOŚCI: