21.07. AD 2019

Witamy Was drodzy parafianie, witamy gości i letników w naszym parafialnym Kościele na Uczcie u Pana Jezusa.

1. W Liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu:

*pn.: Świętej Marii Magdaleny.

*wt.: Świętej Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.

* śr.: Świętej Kingi. O godz.18.00 „w wigilie” Św. Krzysztofa uroczysta Eucharystia z aktem poświecenia naszych pojazdów i modlitwą za kierowców i podróżujących. Zapraszamy wszystkich kierowców. Składkę przeznaczamy na duszpasterstwo Służby Liturgicznej- naszych ministrantów i lektorów i młodzież z GA. Bóg Zapłać za dar każdej ofiary.

*czw.: Świętego Jakuba, Apostoła.

*pt.: Świętych Joachima i Anny, Rodziców N. M. Panny.

Solenizantów, jubilatów i przeżywających urodziny ogarniamy modlitwa i życzeniami.

2. Intencje Mszalne- są w gablocie i na stronie internetowej www.parafiasd.pl (odczytać).

3. Dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni, kwiaty i ofiarę. Na sobotę prosimy dobrych parafian z Dąbrowy- Podoły z Rodzin: Marszałek Tomasz, Marszałek Adam, Strupczewski Adam, Janik Marcin, Piwowarski Marcin, Głowa Iwona, Nowak Piotr, Misiaszek Piotr, Kłosińska Jolanta.

Dobrej niedzieli i całego tygodnia wszystkim życzymy. Szczęść Boże.

Ksiądz Kanonik Adam Kozłowski Proboszcz
Ksiądz wikariusz Tomasz Plewa