Plan Dni Szarowa

25.06. AD 2017

Z Bożym błogosławieństwem rozpoczynamy tegoroczne wakacje i czas naszych urlopów. A wszystkim pracującym życzymy wytrwałości i niegasnącej nadziei że ten czas odpoczynku będzie również ich udziałem. Witamy w naszej Parafii wszystkich letników i gości.

1. W Liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu:

*śr.: Świętego Ireneusza , biskupa i męczennika.

*czw.: Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Solenizantom, jubilatom i przeżywającym urodziny składamy życzenia z modlitwą. 2. INTENCJE MSZALNE – są w gablocie i na stronie internetowej www.parafiasd.pl(odczytać).

3. W okresie wakacji Kancelaria jest czynna zgodnie z harmonogramem. W miesiącu lipcu ja będę przeżywał swój urlop a w sierpniu Ksiądz Tomasz.

4. 27.06.2017 tj. wtorek o godz. 18.30 na naszej plebani robocze spotkanie naszej Rady Parafialnej którą bardzo serdecznie zapraszam w wszystkich proszę o interpelacje, mądre podpowiedzi i sugestie.

5.Bez personalnego wyliczania- jeszcze raz Bóg Zapłać wszystkim uczestnikom modlitwy i procesji Bożego Ciała, budowniczym Ołtarzy jak również w całej Oktawie BC.

6. Z wyprzedzeniem abyśmy mogli zaplanować- 06.08.2017 wyrusza z naszej Parafii piesza pielgrzymka na Jasną Górę – „warto wybrać się na ten błogosławiony trud i szlak”. Zapisy przez cały miesiąc lipiec u Księdza Tomasza.

7. Dziękujemy p. Pawłowi Fornal za trud pracy- kamień elewacyjny przy ogrodzeniu Cmentarza. Bóg Zapłać za sprzątanie naszej Świątyni i ofiarę. Nowożeńcom za piękne kwiaty. Na sobotę prosimy dobrych parafian z Szarowa z ul. Wiejskiej z Rodzin: Piątek Stanisław, Drwal Dominika, Piwowar Lucyna, Karcz Artur, Buczek Krystyna, Sądel Mieczysław, Sieńko Rafał, Lasoń Marek.

A jeszcze dzisiaj okazja do spotkania – trwają XIX Dniu Szarowa z wielką loterią. Warto być razem. Zapraszamy. I wszystkim życzą dobrej, błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.

Ksiądz Kanonik Adam Kozłowski Proboszcz

AKTUALNOŚCI: