23.09. AD 2018

Świętując Dzień Pański prośmy dobrego Boga o moc Jego błogosławieństwa w naszym życiu osobistym, rodzinnym i społecznym. Radujmy się że tworzymy Wspólnotę w której jesteśmy, powinniśmy być dla siebie siostrami i braćmi w miłości, zgodzie i wzajemnym szacunku.

1. W Liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: dzisiaj Świętego Ojca Pio.

* czw.: Świętego Wincentego a Paulo, prezbitera.

* pt.: Świętego Wacława, męczennika, patrona Katedry Wawelskiej.

* sb.: Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela, Rafała. IX Pielgrzymka Żywego Różańca do Łagiewnik. Szczegółowy program jest na plakacie. Nasze kochane Róże Różańcowe zapraszamy do pielgrzymowania.

Solenizantom, jubilatom i przeżywającym urodziny składamy życzenia z modlitwą.

2. INTENCJE MSZALNE – są w gablocie i na stronie internetowej www parafiasd.pl (odczytać).

3. Drodzy parafianie wykorzystajmy dobrą pogodę i na miarę czasu, sił posprzątajmy groby i wokół grobów swoich bliskich. Może się uda pielęgnacja naszego skalniaka ? Niech znikną wszystkie „zmagazynowane” ścierki, gąbki, butelki, szczotki, itp. To dla piękna i estetyki naszego Cmentarza i szacunku dla naszych Zmarłych. I ważne przypomnienie: wszystkie prace remontowo-budowlane muszą być zgłoszone i konsultowane z naszą Kancelarią. Bóg Zapłać za zrozumienie.

4. I kolejne zaproszenie i przypomnienie dla Was drodzy Rodzice naszych maluchów, przedszkolaków, uczniów SP i gimnazjum – Msza Święta w niedzielę o godz. 11.00 to „Wasza radosna i rozśpiewana” Eucharystia , na godz. 9.00 zapraszamy młodzież szkół średnich, pracującą i studentów.

5. Dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni i ofiarę. Na sobotę prosimy dobrych parafian z Szarowa z ul. Szerokiej z Rodzin: Kijowski Mirosław, Rusin Jerzy, Rusin Krzysztof, Rerutko Zbigniew, Słodki Waldemar, Maślany Piotr, Wójtowicz Krzysztof, Rasiński Bartosz, Talaga Stanisław, Talaga Robert.

Wszystkim życzę dobrej i błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.

Ksiądz Kanonik Adam Kozłowski Proboszcz

AKTUALNOŚCI: