15.07. AD 2018

Świętując Dzień Pański uwielbiajmy dzisiaj Pana Boga za ogram Jego Miłosierdzia i moc łaski której nam udziela.

1. W Liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: dzisiaj Św. Bonawenturę, biskupa.

*pn.: N. M. Panny z Góry Karmel- Matki Bożej Szkaplerznej.

*śr.: Świętego Szymona z Lipnicy, prezbitera.

*pt.: Błogosławionego Czesława, prezbitera.

Solenizantom, jubilatom i przeżywającym urodziny składamy życzenia z modlitwą.

2. INTENCJE MSZALNE – są w gablocie i na stronie internetowej www.parafiasd.pl(odczytać).

3.W piątek III -miesiąca lipca Godzina Miłosierdzia przy Relikwiach Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej. Godz.15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, adoracja i zakończenie o godz.18.00 uroczystym Błogosławieństwem i uczczeniem Relikwii. Zapraszamy i zachęcamy… może się uda przez małą chwilę być z Jezusem” sam na sam”.

4. Dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni, ofiarę i kwiaty. Na sobotę prosimy dobrych parafian z Szarowa z ul. Wiejskiej z Rodzin: Bazela Jacek, Bazela Paweł, Gruszecki Waldemar, Miękina Tomasz, Lana Małgorzata, Gruszecki Grzegorz, Palich Szczepan, Dziura Andrzej, Palich Lucjan, Kurdyś Kazimiera.

Wszystkim życzymy dobrej i błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.

Ksiądz Kanonik Adam Kozłowski Proboszcz
Ksiądz Wikariusz Tomasz Plewa.

AKTUALNOŚCI:

REKLAMA: