18.08. AD 2019

W radości spotkania z Bogiem na modlitwie dziękujmy dzisiaj za dar naszego życia i wiarę która czyni nas Wspólnotą .

1.W Liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu:

* wt.: Świętego Bernarda, opata i doktora Kościoła.

*śr.: Świętego Piusa X, papieża.

*czw.: Wspomnienie N. M. Panny Królowej. 22 dzień m-ca, przez wstawiennictwo Św. JPII modlimy się za nasze Rodziny.

*sb.: Świętego Bartłomieja, apostoła.

Solenizantom, jubilatom i przeżywającym urodziny składamy życzenia z modlitwą

2. Intencje Mszalne- są w gablocie i na stronie internetowej www.parafiasd.pl(odczytać).

3. Naszym Sołtysom, Radom Sołeckim Szarowa i Dąbrowy dziękujemy za dar chleba , kwiaty i piękny wieniec Dożynkowy. Piekarni „ Janek ‘’ za chleb którym zostaliśmy obdarowani. Szacunkiem i modlitwą wspierajmy naszych rolników.

4. Bóg Zapłać p. Pawłowi Kościołkowi , p. Adamowi Kilarskiemu za trud pracy przy pielęgnacji zieleni przy naszym Kościele.

5. Dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni i ofiarę. Nowożeńcom za piękne kwiaty. Na sobotę prosimy dobrych parafian z Szarowa z ul. Wiejskiej z Rodzin: Gawlik Marek, Wadoń Alfred, Kalicki Stanisław, Warczykowski Marek, Wajda Mieczysław, Kalicki Kazimierz, Dziadur Adam, Szczęsna Renata, Sądel Piotr, Malarz Jacenty, Kalicki Andrzej.

Wszystkim życzę dobrej i błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. A jeszcze dzisiaj okazja aby byś razem- II dzień Dni Dąbrowy z zabawą, prezentacją plonów i wielka loteria z nagrodami. Warto! Szczęść Boże.

Ksiądz Kanonik Adam Kozłowski Proboszcz
Ksiądz wikariusz Tomasz Plewa