17.10 AD 2020

W modlitwie uwielbienia Pana Boga dziękujmy dzisiaj za ogrom miłosierdzia którym nas obdarza.

1. W Liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: dzisiaj Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa.

* pn.: Świętego Łukasza, ewangelisty, patrona Służby zdrowia. Pozdrawiamy i modlitwą wspieramy naszych lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych i cały personel medyczny. Zapraszamy na wspólną modlitwę Różańcową.

*śr.: Uroczystość Św. Jana Kantego, prezbitera, patrona naszej Archidiecezji, miasta Krakowa i naszych studentów.

*pt.: Uroczystość Św. Jana Pawła II, patrona Rodzin. Solenizantom, jubilatom i przeżywającym urodziny składamy życzenia z modlitwą.

2. Intencje Mszalne są w gablocie i na stronie internetowej www.parafiasd.pl (odczytać).

3. Wypominki „ roczne i listopadowe” można składać w zakrystii i kancelarii. Prosimy o czytelność wypełnionych blankietów które są na stoliku z prasą katolicką.

4. W środę o poprowadzenia Różańca prosimy Różę Różańcowa M. B. Częstochowskiej a w piątek Różę Różańcową Świętego Jana Pawła II. Drodzy parafianie : Seniorzy, Rodzice, młodzi i dzieci z różańcem w ręku zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w naszym Kościele codziennie o godz.17.00.

5. Przypominamy i zachęcamy : Spowiedź Święta codziennie 30 minut przed każdą Liturgią. My Duszpasterze jesteśmy do dyspozycji. Z Panem Jezusem w sercu, czystym sumieniem łatwiej , bezpieczniej i radośniej nam się żyje.

6. Tylko się cieszyć, nasza młodzież ma nowych Animatorów. Anna Guzik i Norbert Szostak otrzymali wczoraj Błogosławieństwo We Wspólnocie Grup Apostolskich. Cieszymy się i dziękujemy Rodzicom, ks. Tomaszowi i Ks. Pawłowi za formację i przygotowanie do tej szczytnej posługi.

7. Bóg Zapłać za sprzątanie naszej Świątyni i ofiarę. Nowożeńcom Katarzynie i Mateuszowi Rajca dziękujemy za piękne kwiaty. Pan Bóg niech Wam błogosławi. Na sobotę prosimy dobrych parafian z Dąbrowy z ul. Brzeskiej z Rodzin: Kwapień Łukasz, Odrobina Grzegorz, Sykta Jerzy, Zboch Wiesław, Sowiński Marek, Szeleś Ryszard, Zachariasz Mariusz, Szczudło Janusz, Woźny Krzysztof, Kościółek Waldemar.

Wszystkim życzymy dobrej i błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Pan Bóg niech nam błogosławi.

Ksiądz Kanonik Adam Kozłowski Proboszcz.
Ksiądz Wikariusz Paweł Odziomek.

AKTUALNOŚCI:

REKLAMA: