2 Niedziela Wielkanocna
11.04 AD 2020

Duchowo pielgrzymujemy dzisiaj do Łagiewnik, gdzie ’’ bije” źródło Miłosierdzia Bożego i wraz z Apostołami Miłosierdzia, św. Siostrą Faustyną i św. Janem Pawłem II, mocni wiarą i ufnością mówimy Jezu Ufam Tobie. Koronką do Miłosierdzia Bożego modlimy się dzisiaj za cała naszą parafię.

1. W Liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu:

* w piątek III m-ca kwietnia o 15.00 Godzina Miłosierdzia z Koronką do Miłosierdzia Bożego przy Relikwiach Św. Siostry Faustyny, Adoracja zakończona Błogosławieństwem o godz.18.00. Zapraszamy i zachęcamy na chwilę osobistej modlitwy.

2. Intencje Mszalne są w gablocie i na stronie internetowej www.parafiasd.pl. (odczytać).

3. Bóg Zapłać – jeszcze raz - Wam drodzy parafianie za piękne świadectwo wiary w czasie całego Wielkiego Postu, Wielkiego Tygodnia i Wielkanocnej Liturgii. Bez personalnego wyliczania Bóg Zapłać Wszystkim!!! To Bóg jest siłą naszej wiary w tym trudnym czasie i to Bóg nam błogosławi i ma w Swojej opiece. Dzieciom „ komunijnym” i rodzicom dziękujemy za piękny Dar Ołtarza – Monstrancję, poświęconą w naszym tegorocznym, wyjątkowym Grobie Pańskim.

4. Na sobotę, do posprzątania naszego Kościoła prosimy dobrych parafian z Szarowa z ul. Wojniłowicza i Podlas z Rodzin: Kociołek Andrzej, Lipowski Piotr, Compa Adam, Kociołek Adam, Jamborska Maria, Wajda Dariusz, Laskowski Włodzimierz, Kowal Danuta, Donatowicz Franciszek, Ojczyk Paweł, Babicz Katarzyna , Kamiński Tomasz, Wanat Piotr, Gawor Tadeusz, Chrząścik Krzysztof.

Wszystkim życzymy dobrej i błogosławionej niedziel i całego tygodnia. Pozdrawiamy naszych kochanych Seniorów i wszystkich którym trudno, z różnych przyczyn uczestniczyć w naszej Wspólnotowej liturgii. Modlitwą wspieramy naszych uczniów, maturzystów i studentów. Moc Ducha Świętego jest z Wami i w Was! I prosimy-już wiosna za oknem! Spacer i mała rekreacja bardzo potrzebna… a komputer wyłączcie! I zachęta dla wszystkich- sięgnijmy w tym tygodniu po Pismo Święte. W tym Słowie jest sam Bóg! A ten tydzień to już XIII Tydzień Biblijny w naszej Ojczyźnie . Mocni wiarą bądźmy odpowiedzialni za siebie i naszych bliźnich. Wszystkim nam nich Bóg błogosławi.

Ksiądz Kanonik Adam Kozłowski Proboszcz.
Ksiądz Wikariusz Tomasz Plewa.

AKTUALNOŚCI:

REKLAMA: