>> Rejony „kolędowe” w nowej, wymuszonej epidemią formule <<

24.01 AD 2020

Drodzy parafianie, niedzielna Eucharystia jest naszą siłą i okazją do budowania Wspólnoty w tym trudnym czasie który przychodzi nam przeżywać. Pan Jezus jest z nami i dla nas….

1. W Liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: dzisiaj Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

*pn.: Święto nawrócenia Św. Pawła Apostoła.

*wt.: Świętych biskupów Tymoteusz i Tytusa.

*czw.: Świętego Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

Solenizantom, jubilatom i przeżywającym urodziny składamy życzenia z modlitwą.

2. Intencje Mszalne są w gablocie i na stronie internetowej www.parafiasd.pl (odczytać).

3. Modlitwą i ofiarą (kwesta do puszki na stoliku z prasą katolicką ) wspieramy dzisiaj ofiary trzęsienia ziemi w Chorwacji. Bóg Zapłać za dar każdej ofiary.

4. Bóg Zapłać Wam drodzy parafianie za obecność, dar wspólnej modlitwy, piękny śpiew kolęd, złożone ofiary w tegorocznej kolędzie u Pana Jezusa w naszym parafialnym Kościele. Wszystkie indywidualne zaproszenia z rozwagą i roztropnością będziemy podejmować jeżeli będzie takie życzenie i wola. Moc Bożego błogosławieństwa w tym kolędowym przesłaniu ogarnia całą naszą parafię.

5. Okazja do Spowiedzi Świętej jest codziennie- 30 minut przed każdą Liturgią. Z czystym sercem i sumieniem jesteśmy mocni wiarą bo Pan Jezus jest z nami…. I czeka na Ciebie w sakramencie pokuty…

6.W przyszłą niedzielę taca(składka) w całości zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów ogrzewania naszego Kościoła. Bóg Zapłać za zrozumienie i wsparcie, dziękujemy za dar każdej ofiary.

7. Bóg Zapłać za sprzątanie naszej Świątyni i ofiarę. Dziękujemy za wsparcie przy odśnieżaniu. Na sobotę prosimy dobrych parafian z Szarowa z ul. Gęsiarnia i Bocheńska z Rodzin: Gądor Andrzej, Gądor Janusz, Gądor Stanisław, Gądor Łukasz, Gądor Piotr, Szafrański Przemysław, Wajda Tomasz, Bielak Edward, Jachymek Anna, Pacześ Łukasz, Tota Sebastian, Skrzypek Ireneusz, Skrzypek Krystyna, Bączkowski Kamil.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Mocy wiary, miłości wzajemnej i zdrowia. Pozdrawiamy wszystkie dzieci i naszą młodzież. W modlitwie pamiętamy o naszych Seniorach, samotnych i Rodzicach. Pan Bóg niech nam błogosławi.

Ksiądz Kanonik Adam Kozłowski Proboszcz.
Ksiądz Wikariusz Tomasz Plewa.

Rejony „kolędowe” w nowej, wymuszonej epidemią formule:

SZARÓW

1 rejon: Szarów: mieszkańcy ul. Wiejska, Świercza, Zadębie, Polna, Skotniczna, Wołowa, Kościelna – 13.01.2021 tj. środa, godz.16.45 w Kościele: kolędowanie przy Szopce, akt poświęcenia wody ( przynosimy z domu, po powrocie kropimy nasze domy), Msza Święta z kazaniem, błogosławieństwo Rodzin na rozesłanie z kolędowym obrazkiem.

2 rejon: Szarów : mieszkańcy ul. Piaskowa, Podlas, Widokowa, kolejowa, Spokojna, Leśna , Wojniłowicza – 16.01.2021 tj. sobota, godz.16.45 w Kościele , Liturgia jw.

3 rejon : Szarów: mieszkańcy ul. Niepołomicka, Bocheńska, Gęsiarnia, Szeroka- 17.01.2021 tj. niedziela, godz.15.45 w Kościele, Liturgia jw.

DĄBROWA

1 rejon : część zachodnia Dąbrowy wzdłuż ul. Brzeskiej tj. mieszkańcy ul. Flasińskiego, Podlas, Brzeska : strona zachodnia, Podoły, Żwirowa, Słoneczna, Zachodnia- 20.01.2021 tj. środa, godz.16.45 w Kościele, Liturgia jw.

2 rejon: cześć wschodnia Dąbrowy wzdłuż ul. Brzeskiej tj. mieszkańcy ul. Wiśniowej, Centralnej, Partyzantów, Brzeskiej –strona wschodnia, 23.01.2021 tj. sobota godzina 16:45, liturgia jw.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH… w proponowanych terminach..lub jeśli jest to niemożliwe w innym dogodnym dla siebie terminie. Może się uda- przynajmniej przedstawiciel każdej Rodziny… Bądźmy razem… nie lękajmy się… moc Bożego błogosławieństwa jest nam bardzo potrzebna.

AKTUALNOŚCI:

REKLAMA: