Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
22.11 AD 2020

Kończymy dzisiaj Rok Liturgiczny Kościoła. Mocni wiarą, dziękujmy za dar życia i zdrowia oraz moc Bożej łaski która jest naszą siłą w tym trudnym czasie i rzeczywistości współczesnego Kościoła, Ojczyzny i Świata.

1. W Liturgii Kościoła przeżywamy: dzisiaj Św. Cecylii, patronki śpiewu kościelnego. Dziękujemy naszemu panu Organiście za piękną posługę i tylko się cieszyć że nasza Wspólnota tak pięknie śpiewa.

*wt.: Świętych męczenników Andrzeja Dung- Lac , prezbitera i towarzyszy. Solenizantom, jubilatom i przezywającym urodziny składamy życzenia z modlitwą.

2. Intencje Mszalne są w gablocie i na stronie internetowej www.parafiasd.pl(odczytać).

3. Aktem błogosławieństwa przyjmujemy dzisiaj do Służby Liturgicznej Ołtarza, trzech ministrantów. Dziękujemy Wam Rodzice tych chłpoców za świadectwo wiary, ks. Tomaszowi za przygotowanie a naszym ministrantom i lektorom życzymy gorliwości w tej pięknej posłudze. Pozdrawiamy naszą SL.

4. Wypominki roczne można składać do końca listopada w zakrystii vel kancelarii.

5. Drodzy parafianie – przypominamy i zachęcamy! Korzystajmy z łaski Spowiedzi Sakramentalnej. Okazja do Spowiedzi Świętej codziennie 30 minut przed Liturgią. My Duszpasterze jesteśmy do dyspozycji. Mocni łaską czystego sumienia zawsze będziemy bezpieczni! A w Komunii Świętej sam Pan Jezus nas umocni!

6. I kolejny raz prośba drodzy parafianie: sprzątając groby naszych Zmarłych zabierzmy „swoje” śmieci do przydomowych koszy, szczególnie doniczkowe kwiaty. To pozwoli na pakiet oszczędnościowy dla budżetu Parafii a koszt wywozu kontenera to kwota ok.2300zł. Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. I wielkie podziękowanie za wsparcie konta Parafii. Dar tacy i przelewy bankowe. Razem damy radę!

7. Dziękujemy za sprzątanie Kościoła i ofiarę. Na sobotę prosimy dobrych parafian z Szarowa z ul. Wiejskiej z Rodzin: Wadoń Alfred, Gawlik Marek, Kalicki Stanisław, Warczykowski Marek, Wajda Mieczysław, Kalicki Kazimierz, Dzidur Adam, Wajda Marta, Szczęsna Renata, Magalena Jaśko, Malarz Jacenty, Kalicki Andrzej.

Pozdrawiamy wszystkich i ogarniamy modlitwą. Życzymy mocy wiary i zdrowia. Pan Bóg niech nam błogosławi.

Ksiądz Kanonik Adam Kozłowski Proboszcz.
Ksiądz Wikariusz Tomasz Plewa.

AKTUALNOŚCI:

REKLAMA: