13.06 AD 2020

Mocni wiarą dziękujemy dzisiaj Panu Bogu za dar Eucharystii która jest centrum i szczytem naszego chrześcijańskiego życia.

1. W Liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: dzisiaj 13 dzień m-ca czerwca. O godz.18.00 Eucharystia z procesją „Maryjną „ na Cmentarz i Różaniec Fatimski przy Kapliczce M. B. Fatimskiej za naszych wiernych zmarłych. Stańmy przy grobach naszych zmarłych i módlmy się razem. Zapraszamy.

*pn.: wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

*czw.: Świętego Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika, patrona Caritas.

*pt.: III m-ca czerwca, o 15.00 Godzina Miłosierdzia z Koronką do MB przy relikwiach Św. Siostry Faustyny, Adoracja zakończona błogosławieństwem o godz.18.00. Jezu Ufam Tobie… zapraszamy.

Solenizantom, jubilatom i przeżywającym urodziny składamy życzenia z modlitwą.

2. Intencje Mszalne są w gablocie i na stronie internetowej www.parafiasd.pl (odczytać).

3. Nasi klerycy z Seminarium Towarzystwa Ducha Świętego z Dąbrowy organizują „Wakacje z Jezusem” dla dzieci udręczonych wojną w Donbasie na Ukrainie oraz zbierają fundusze na przybory szkolne dla tych dzieci. Szczegóły na plakacie w gablocie i stronie internetowej. Warto przyjść tym dzieciom z pomocą.

4. Bóg Zapłać jeszcze raz drodzy parafianie za moc wiary, modlitwę i organizację procesji Bożego Ciała i wspólne świętowanie w Oktawie BC. Z Panem Jezusem damy zawsze radę!

5. W piątek tj.18.06.2021 o godz.18.00 w Kościele spotkanie formacyjne kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, uczniów kl. VIII naszej SP w Szarowie.

6. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła i ofiarę. Nowożeńcom Kamili i Kamilowi za piękne kwiaty. Na sobotę prosimy dobrych parafian z Szarowa z ul. Piaskowej z Rodzin: Szostak Sylwia, Włodek Marcin, Iwański Mirosław, Włodek Jan, Szweczyk Lucyna, Tacik Kazimierz, Ordyk Damian, Radwański Damian, Kinastowski Adam, Marzec Stanisław, Dudziński Maciej.

Wszystkim życzymy dobrej i błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Bóg niech nam błogosławi.

Ksiądz Kanonik Adam Kozłowski Proboszcz.

Ksiądz Wikariusz Tomasz Plewa.

AKTUALNOŚCI:

REKLAMA: