25.07 AD 2020

Niedzielna Eucharystia jest najlepszą okazją oby w modlitwie uwielbienia Pana Boga dziękować i prosić o moc błogosławieństwa i łaski na czas naszego wakacyjnego odpoczynku i trud pracy.

1. W Liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: dzisiaj Świętego Jakuba i Świętego Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Akt poświecenia pojazdów mechanicznych po wieczornej Mszy Świętej, ok.19.00 na naszych parafialnych parkingach. Zapraszamy wszystkich kierowców. Składka stanowić będzie wsparcie finansowe naszej SL i GA. Bóg Zapłać.

*pn.: Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP, dziadków Pana Jezusa. Na wspólną modlitwą zapraszamy naszych kochanych dziadków i babcie.

*czw.: Świętej Marty.

*sb.: Świętego Ignacego Loyoli, prezbitera.

Solenizantom, jubilatom i przeżywającym urodziny składamy życzenia z modlitwą.

2. Intencje Mszalne są w gablocie i na stronie internetowej www. parafiasd.pl (odczytać).

3. Trwają zapisy na pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę która wyruszy 06.08.2021 już z naszego Kościoła. Zapraszamy i zachęcamy. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Księdzem Tomaszem-Przewodnikiem.

4. To dobra i cenna inicjatywa. Bóg Zapłać Organizatorom: Zarządowi LKS Zryw Szarów, OSP Szarów, Koło Gospodyń Szarów, pani Sołtys Elżbiecie i RS za organizację Pikniku Rodzinnego który miał miejsce wczoraj na naszym Szarowskim obiekcie. Bóg Zapłać wszystkim wspierającym i uczestnikom.

5. Bóg Zapłać za sprzątanie naszej Świątyni i ofiarę. Nowożeńcom Klaudii i Łukaszowi Janik za piękne kwiaty. Na sobotę prosimy dobrych parafian z Szarowa z ul. Wołowej i Podoły z Rodzin: Aingner Michael, Lisowski Bogusław, Karnia Jacek, Karnia Patryk, Wnęk Paweł, Marszałek Adam, Marszałek Tomasz, Strupczewski Adam, Janik Marcin, Piwowarski Marcin, Nowak Dariusz, Krupa Balladyna, Kłosińska Jolanta, Misiaczek Piotr, Wieczorek Andrzej, Kościółek Grzegorz, Wajda Tadeusz, Fasuga Jan, Smoter Wojciech, Juszczyk Bogdan, Mikuła Krzysztof.

Pozdrawiamy naszych gości i letników którzy u nas odpoczywają i Was drodzy parafianie. I wszystkim życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Wobec ludzkich nieszczęść spowodowanych powodzią, gradobiciem i potężnymi nawałnicami o których słyszymy i one dzieją się wokół nas… my mamy za co dziękować Panu Bogu. To dziękczynienie uczyńmy naszą osobistą modlitwą. Pan Bóg niech nam błogosławi.

Ksiądz Kanonik Adam Kozłowski Proboszcz.

Ksiądz Wikariusz Tomasz Plewa.

AKTUALNOŚCI:

REKLAMA: