19.09 AD 2020

Moc naszej parafialnej Wspólnoty którą czerpiemy na Eucharystii u Pana Jezusa niech stanowi naszą siłę do dobrego wypełniania naszych obowiązków i wierności powołania.

1. W Liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: dzisiaj św. Januarego, biskupa i męczennika. To Dzień Środków Społecznego Przekazu. Racją rozumu umiejmy „filtrować” informacje które do nas docierają. Modlitwą wspierajmy ” katolicki głos w naszych domach” Radio Maryja i Telewizję Trwam.

*pn.: Świętych, męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła i Towarzyszy.

*wt.: Świętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

*czw.: Świętego Ojca Pio, prezbitera.

Solenizantom, jubilatom i przeżywającym urodziny składamy życzenia z modlitwą.

2. Intencje Mszalne są w gablocie i na stronie internetowej www.parafiasd. pl (odczytać).

3. W sobotę tj.25.09.2021 , XII Pielgrzymka Wspólnoty Żywego Różańca do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego do Łagiewnik. Szczegółowy plan na plakacie w naszej gablocie.

4. Drodzy parafianie: Bóg Zapłać za dar tacy, przelewy bankowe i ofiary które pozwalają nam na zachowanie płynności finansowej konta naszej Parafii.

5. Bóg Zapłać za sprzątanie naszego Kościoła i ofiarę. Nowożeńcom za piękne kwiaty. Na sobotę prosimy dobrych parafian z Dąbrowy z ul. Flasińskiego z Rodzin: Jacek Kościółek, Gruszecki Maciej, Leleń Piotr, Radwański Mirosław, Kościółek Krzysztof, Kościółek Jakub, Roman Kościółek, Karol Łapczyński, Jakub Minor, Paweł Jędrzejczyk, Urban Józef, Kudła Iwona, Brandos Tomasz, Kopalski Robert, Buczek Zbigniew, Grochot Tadeusz.

Wszystkim życzymy dobrej i błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Pan Bóg niech nam błogosławi.

Ksiądz Kanonik Adam Kozłowski Proboszcz.
Ksiądz Wikariusz Paweł Odziomek.

AKTUALNOŚCI:

REKLAMA: