07.08 AD 2022

Mocą wiary prośmy dzisiaj dobrego Boga przez wstawiennictwo Matki Bożej o błogosławieństwo dla nas , modlitwą wspierajmy pielgrzymów którzy wyruszyli na Jasną Górę oraz rolników na czas trwających żniw.

1. W Liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu:

*pn.: Świętego Dominika, prezbitera.

*wt.: Świętej Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy.

*śr.: Świętego Wawrzyńca, diakona i męczennika.

*czw.: Świętej Klary, dziewicy.

*sb.: Święto N.M.P. Kalwaryjskiej. Nabożeństwo Fatimskie o godz.18.00. Zapraszamy wszystkich. Solenizantom, jubilatom i przeżywającym urodziny składamy życzenia z modlitwą.

2. Intencje Mszalne są w gablocie i na stronie internetowej www.parafiasd.pl (odczytać).

3. Bóg Zapłać p. Nataszy Wojtaczka i p. Monice Jachymek –Pacześ z mężem Łukaszem za sponsoring wody i owoców które dostarczymy jutro naszym pielgrzymom zdążających na Jasną Górę. Pielgrzymów wspierajmy wszyscy modlitwą. Do Częstochowy dojdą 11.08.2022 około godz.18.00.

4. 15.08.2022 o godz.11.00 w uroczystość Wniebowzięcia N. M. Panny nasze parafialne Dożynki. Wspólnotę Dąbrowy prosimy o dar dożynkowego wieńca a Wspólnotę Szarowa o chleb.

5. Bóg Zapłać za sprzątanie naszego kościoła i ofiarę. Na sobotę prosimy dobrych parafian z Szarowa z ul. Piaskowej z Rodzin: Wójcik Bogusław, Wójcik Łukasz, Szewczyk Marian, Prochwicz Jerzy, Nogieć Andrzej, Dobranowski Andrzej, Nogieć Grzegorz, Rzepka Adam, Kamiński Krzysztof, Pagacz Andrzej, Łazarek Wacław. Modlitwa wspieramy i pozdrawiamy Was drodzy parafianie, naszych gości i letników. Pan Bóg niech nam błogosławi.

Ksiądz Kanonik Adam Kozłowski Proboszcz.
Ksiądz Wikariusz Paweł Odziomek.

AKTUALNOŚCI:

REKLAMA: